Pozwól, że zabiorę Cię w podróż do innego życia...

Czy poniższe stwierdzenia brzmią znajomo?

  • Nie cieszy Cię to, co dzieje się obecnie.
  • Masz wrażenie, że nie masz wpływu na nic w swoim życiu.
  • Czujesz ciągłe przygnębienie, przytłoczenie.
  • Miewasz wybuchy złości, po których czujesz się winna.
  • Bywasz wiecznie zmęczona i wciąż odkładasz swoje plany, marzenia na później.
  • Masz trudność w określeniu, czego właściwie chcesz od życia.
  • Podejmujesz się wielu działań, które porzucasz niedokończone.
  • Prowadzisz w głowie nieustanny dialog z wewnętrzym krytykiem, w który obrzuca Cię wyzwiskami i ocenami.

Pozwól, że zabiorę Cię w podróż do innego życia.  Jeżeli lubisz filmowe porównania, to powiem Ci, że bliżej nam będzie do podróży w stylu Hobbita niż Harrego Pottera, więc może ona trochę potrwać. Ale to daje nam czas, gdy będziesz mogła po prostu się wygadać komuś, kto akceptuje Cię taką, jaką jesteś – bez oceniania czy doradzania wtedy, gdy potrzebujesz po prostu obecności, zrozumienia i bycia zauważoną, wysłuchaną.

Sama również sporo podróżuję i wiem jak ważne jest odpowiednie spakowanie się. Dlatego zachęcę Cię do przyjrzenia się, co w tym momencie niesiesz w swoim życiowym plecaku. Odłożymy to, co Ci dłużej nie służy. Sprawdzimy, czy nie warto wymienić niektórych przekonań na bardziej wspierające.

 Jakie myśli o sobie i otaczającym Cię świecie, schematy, niedokończone sprawy, lęki przeszkadzają Ci w cieszeniu się z wędrówki, zalegając na dnie życiowego plecaka?

Przyszłam na sesje z bardzo poplątanymi myślami, w trakcie dużych zmian w życiu. Ola pokierowała mnie do podróży w głąb siebie. Towarzyszyła mi, zadając tylko te dobre pytania, wskazując mi te ścieżki, które wcześniej były dla mnie niewidoczne. Znalazłam tam rzeczy, które od lat były zakopane, ale także siłę i motywację. Zaskoczyło mnie, że tak łatwo się otworzyłam i jak przyjemna ta podróż może być dzięki Oli.

– Gosia –

Jestem pewna, że podczas przeglądu plecaka, odkryjemy również prawdziwe perełki! Bo masz w sobie ukryte skarby. To Twoje mocne strony, talenty, umiejętności, które warto zauważyć, wzmocnić i rozwinąć, abyś mogła odczuwać więcej satysfakcji i lekkości, realizując się w swojej strefie geniuszu. Uwierz mi, masz ją! Tylko czeka, abyś w końcu ją dostrzegła.

Pokażę Ci codzienne rytuały życiowego podróżnika, które pomogą Ci w przygotowaniu się do wędrówki. Są czasem takie odcinki drogi, które będą wystawiały na próbę Twoje zaangażowanie, odwagę, umiejętności. Te rytuały wzmocnią nie tyle mięśnie, co Twojego ducha, abyś mogła stawić czoła wszystkim życiowym wyzwaniom.

 

 Dzisiejszy dzień był mniej optymistyczny, jednak wiedziałam już, co robić, czemu się przyjrzeć, a to wszystko dzięki spotkaniom z Olą. Na samych spotkaniach czułam się najważniejszym człowiekiem na ziemi, a Ola okazała się wspaniałą przewodniczką na mojej drodze w głąb siebie. Nie żałuję ani chwili wspólnej pracy

– Ela –

I najważniejsza sprawa, choć nie zawsze taka oczywista: wyznaczysz na mapie kierunek, w którym chcesz podążać. Nauczę Cię korzystać przy tym z kompasu Twoich wartości i emocji, jakości których chcesz doświadczać w życiu. Dalej zaplanujemy trasę. Bo wiesz… Kiedy szłam do Santiago de Compostela mogłam wybrać wiele dróg, ale chciałam iść brzegiem oceanu, więc wybrałam dłuższą trasę. Od Ciebie zależy, którędy pójdziemy. Zrobię, co w mojej mocy, by cieszył Cię każdy kilometr.

Ola pomogła mi odnaleźć cel, który gdzieś tam tlił się w mojej głowie, ale myślałam: No gdzie ja?! Dzięki sesjom uświadomiłam sobie jaką drogą mam podążać. I to, że warto się odważyć.

– Marta –

Stworzenie mapy skarbów

4 sesje indywidualne (po ok. 60 min) mające na celu odzyskiwanie poczucia własnej mocy i rozeznanie dalszej drogi.

Cena: 525 zł

Podróż po marzenia

12 sesji indywidualnych (po ok. 60 min), czyli 3-miesięczna praca nad przekonaniami, emocjami i celami.

Cena: 1250 zł

Jesteś zainteresowana/ny? Napisz do mnie: ola@kobiececamino.pl

Zawsze wysłucha, okaże empatię i podpowie konkretne strategie, jak radzić sobie z problemami. Czuję też, że nasze sesje tworzą logiczną i spójną całość, a nie są po prostu losowymi spotkaniami.

– Ola-

 A ja? Wyruszę z Tobą w drogę. Będę Cię uważnie słuchać, wspierać, porządkować plecak, praktykować rytuały, uczyć nowych umiejętności, wyznaczać trasę na mapie, ale w pewnym momencie, niczym Gandalf, wycofam się delikatnie, dając Ci wyjść naprzeciw przygodzie Twojego życia

Będziesz na to gotowa, a mnie zawsze będziesz mogła znaleźć na Kobiecym Camino.

Jest aniołem wśród terapeutów. Jest niesamowicie ciepła i przyjazna, od razu można poczuć bezpieczeństwo i spokój. Dodatkowo widać ogromne powołanie do pomocy ludziom. Nie narzuca swojego zdania tylko pomaga odkryć je w sobie samym. I już po zaledwie kilku wizytach czuję wyraźną zmianę w sposobie myślenia.

– M. –